W swoim życiu spotykam ogromnie dużo ludzi, którzy uwielbiają wręcz narzekać na co się tylko da… Są to osoby, które wiedzą, czują, że coś w ich życiu jest nie tak, ale nic z tym nie robią.

Kwiatek Poprzez koncentrowanie swojej uwagi na tym, czego im brak, nie dostrzegają całego dobrodziejstwa, które ich spotyka oraz bardzo uwypuklają i wysyłają do Wszechświata informację o brak. Sprawia, że Wszechświat odpowiada nam na nasze myśli mówiąc: ” Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem” i obficie obdarza tych, którzy narzekają, jeszcze więcej sytuacji, w których mogli będą sobie ponarzekać.

Jeśli chcesz cieszyć się obfitością w swoim życiu, powinieneś poznać Prawo Wdzięczności – które mówi, że trzeba być wdzięcznym, za to, co posiada się w tej chwili, jeśli chce się otrzymać więcej.Na bycie wdzięcznym nie może brakować czasu.

Sekret wdzięczności polega na tym, iż pomaga on twojemu umysłowi, koncentrować się na rzeczach dobrych i pozytywnych.

Wdzięczność, którą wyrażamy za to, co już mamy jest jednym z wielu czynników, które dają nam obfitość w życiu.

Trzeba być wdzięcznym za to, co otrzymujesz. Ta wdzięczność pozwoli ci zacząć żyć w harmonii z wszechświatem. Jest to prawo wdzięczności, a jeżeli nauczysz się go przestrzegać i stosować będziesz o kolejny krok bliżej ku spełnieniu wszystkiego, czego oczekujesz i pragniesz.

Trzeba dostrzegać pozytywne strony, za które mógłbyś wyrazić wdzięczność. Kiedy wprowadzisz w swoje życie uczucie wdzięczności zobaczysz jak z dnia na dzień będziesz czuł się po prostu szczęśliwy.

Kultywowanie wdzięczności powinno odbywać się w możliwie ciągły sposób.

Jestem niezmiernie wdzięczna, za możliwość poznania i odkrycia Prawa Przyciągania i wszystkiego, co z nim związane. Dziękuję, za to, że robię w życiu to, co daje mi radość, sprawia ogromną przyjemność. Dziękuję, za pomysły na prowadzenie tego bloga i za to, że dzięki niemu mogę pomagać ludziom. Rozmowy i poznawanie ludzi jest moją wielką pasją. Dziękuję za to, że mogą sprawić uśmiech na twarzy drugiego człowieka, że mogę sprawić innym choć troszkę radości….

Za co Ty jesteś wdzięczny/ wdzięczna?

Napisz proszę w komentarzach, za co jesteś wdzięczny, daj sygnał Wszechświatowi, że cieszysz się w życiu z czegoś co masz, z tego kim jesteś, co posiadasz.

1 komentarz »

  • Potrzebuję Przyjaciela online, dnia 07.05.2011 o godzinie 14:00

     

    [...] w ten sposób czynisz wkład w życie na całym świecie przy każdej transakcji. Poczuj się jak zwycięzca, poczuj się jak osoba bogata. Bądź wdzięczny za wszystko, co posiadasz, za wszystko co w życiu [...]

     

Zostaw komentarz

Podpis: (wymagane)

Email: (wymagane)

Strona WWW:

Komentarz:

 
Licensed and Generic products for Canadian pharmacies }{"` medicine online store use patients to once again.